Harry Lainio

harry1

Byråledare

Auktoriserad redovisningskonsult
harry@netoffice.nu
016-513507
070-575 77 28

Kristina Pettersson

Redovisningskonsult
Auktoriserad lönekonsult
kristina@netoffice.nu
016-513501
070-603 19 06

Inger Granath

inger

Redovisningskonsult
Auktoriserad lönekonsult
inger@netoffice.nu
016-510502
070-588 56 58

Yvonne Hedfors

yvonne

Auktoriserad redovisningskonsult
yvonne@netoffice.nu
016-513505
070-603 1866

Kamilla Bondeson

kamilla

Lena Jansson

 lena

Redovisningskonsult
lena@netoffice.nu
016-512009

Marie Andersson

 marie-a-2

Anna Harich

 anna

Auktoriserad redovisningskonsult
anna@netoffice.nu
016-512421
070-614 67 70

Fanny Lundblad

fanny

Marie Lainio

marie

Auktoriserad redovisningskonsult
marie@netoffice.nu
016-513506
070-603 66 06

Frida Daun

 frida

Mathias Malmlöf

 mathias

Auktoriserad redovisningskonsult
mathias@netoffice.nu
016-513503
070-603 29 58

Kristina Kojefors

 kristina-k-1

Redovisningskonsult
Auktoriserad lönekonsult
kristina.k@netoffice.nu
016-513510
070-641 86 31

Ulrika Eklund

 ulrika

Receptionist
Redovisningsassistent

ulrika@netoffice.nu
016-513512

<

Kari Lainio

 kari

Malin Brege

 malin-web

Ann Söderholm

 ann

Christos Kourlos

Redovisningskonsult
016-512009
072-058 41 89

This is Photoshop’s version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.
Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.
Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.